ליווי אישי

מטרת הפרויקט שלנו היא ללוות מטיילים חוזרים בתהליך החזרה לארץ, מציאת הכיוון המדויק לכם בחיים והמשך מסע ההתפתחות האישית. אפשר לסכם את זה בכמה מילים – להביא את הקסם לארץ.

 אחד הדברים שאנחנו מציעים לכם הוא ליווי אישי.
מדובר בסדרת מפגשים אחד על אחד שבהם נוכל לדבר על  
ההתאקלמות בארץ, הכיוון בחיים, התפתחות אישית רגשית ורוחנית,
בחינה של אמונות ותפיסות עולם (והאם הן משרתות אותי), 
מערכות יחסים (זוגיות, חברים, הורים)
כל אחד ומה שמעסיק אותו.
 

הפגישות מתקיימות בזכרון יעקב ובקרוב באיזור המרכז.
* הליווי האישי הוא לא רק למי שחזר לאחרונה מטיול, מסע החיפוש העצמי רלוואנטי לכולנו.

 

המלצות לליווי האישי

חזרתי לארץ מטיול ארוך בהודו בו עברתי תהליך מאוד עמוק עם עצמי. הייתי מעט מתוסכלת מהמחשבה ש"אאבד" את כל מה שבניתי עם עצמי באותו טיול. חיפשתי מקום שיוכל ללוות אותי בתהליך הרגשי שעברתי בארץ, לעבד את ההוויה שהייתי בה בטיול וללמוד איך לשמר אותה גם בארץ. התהליך עזר לי להיות מודעת לחיבור בין הגוף והנפש.
ממליצה בחום לכל מי שרוצה לעבור תהליך מרגש ועוצמתי עם עצמו.
הדר
החוויה מהליווי האישי שלי היתה מדהימה!  הכימיה שנוצרה בינינו כבר מהמהפגש הראשון הייתה כייפית ומשחררת. קיבלתי ממך תחושה של פתיחות, וידיעה שיש לי תמיד אל מי לפנות.  אתה אדם גדול עם לב ענק! אכפתי ואינטיליגנטי שקיבל אותי באובייקטיביות מוחלטת, בפשטות ובהקשבה מלאה. 
העתיד שלי כבר לא נראה כל כך מבולבל וגם חוסר הודאות לא מפחיד אותי יותר.
שירן

דברו איתי

יגאל טרטקובסקי – בן 36, מקים פרויקט נחיתה רכה, מטפל בשיטת סאטיה,  ממקימי הפרויקטים "סייף-זון" במידברן ו"חוף מבטחים" אשר יוצרים מרחבים בטוחים במסיבות טבע ופסטיבלים. מנחה הכשרות לליווי במצבי קיצון נפשיים (עזרה ראשונה נפשית). בעברו מתכנת מחשבים ומוביל פרויקטים בהייטק.

הקים את נחיתה רכה בשנת 2013 מתוך רצון לסייע לעשרות אלפי הצעירים החוזרים לארץ מדי שנה בצומת הדרכים הכל כך חשובה הזאת בדרכם אל החיים שברצונם לחיות.
פועל מתוך אמונה שהכל אפשרי ושכל אדם יכול למצוא את דרכו לחיות את חייו על פי מצפן ליבו ובהרמוניה עם החברה שסביבו.

יגאל - 050-828-1347​