המלצות - ליווי אישי

כשחזרתי מהודו המלאה באנרגיות לתוך המציאות מלאת הלחץ מהסביבה, פניתי לליווי אישי בנחיתה רכה. התהליך נתן לי כלים להתמודד בצורה נכונה יותר עם הפחדים שכולנו חווים בחיים. 
בזכות הטיפול חיי הזוגיות שלי טובים יותר וכן הקשר עם המשפחה שלי טוב יותר מבין ומקבל. למדתי להקשיב לעצמי ולדבר על הרגשות שלי, היום בזכות הטיפול כשאני מרגישה שמשהו לא נעים לי אני מיד יודעת מה לעשות שיעזור לי. 

אני חווה יותר חופש בלהיות אני עצמי ללא פחד או בושה מהסביבה וללא הצורך להתנצל על מי ומה שאני. השילוב של אדם מיוחד עם תהליך סוחף ומעניין מניבה פירות לחיים. תודה ליגאל על התהליך, ההקשבה והסבלנות.
נטלי
אני מרגישה שבעקבות הליווי האישי נעשיתי יותר משוחררת. למדתי להקשיב לגוף ברגעים של מצוקה, ברגעים של פחד, עצב, דאגה, חרדה. למדתי להירגע עם עצמי, לא להיבהל מלהיות לבד, להיות עצובה, לפחד או לדאוג. 
למדתי לנשום ולפעול רק אחרי שאני נרגעת, לא לפעול מתוך לחץ, דאגה, כעס או עצב של אותו רגע. לפעול מתוך רוגע, שלמות, מוכנות.

תודה לך יגאל. אני מרגישה שנתת לי כלים גדולים לעבודה בהמשך.  לפעמים באתי אליך אובדת עצות, ורק רציתי שתגיד לי מה לעשות. אף פעם לא אמרת לי מה לעשות ולאן לפנות, אלא עזרת לי להבין בעצמי, גרמת לי לשאול את עצמי שאלות ולענות עליהן. אני מרגישה יותר חזקה.
רעות
חזרתי לארץ מטיול ארוך בהודו בו עברתי תהליך מאוד עמוק עם עצמי. הייתי מעט מתוסכלת מהמחשבה ש"אאבד" את כל מה שבניתי עם עצמי באותו טיול.

חיפשתי מקום שיוכל ללוות אותי בתהליך הרגשי שעברתי בארץ, לעבד את ההוויה שהייתי בה בטיול וללמוד איך לשמר אותה גם בארץ. התהליך עזר לי להיות מודעת לחיבור בין הגוף והנפש, לא להדחיק מחשבות ורגשות ולהבין את מה שהגוף משדר במצבי לחץ, חרדה וכמובן גם שמחה והתרגשות. 

אני חווה עכשיו יותר חופש בהתמודדות עם דברים שהציקו לי והכבידו עליי ואני יודעת להסתכל על דברים מסביבי בצורה יותר עניינית. ממליצה בחום לכל מי שרוצה לעבור תהליך מרגש ועוצמתי עם עצמו.

הדר
הבחירה בתהליך היתה עבורי ביטוי כנה ואמיץ שלי מול עצמי לצאת לדרך חדשה ולהסתכל לפחד עמוק בעיניים. במהלך הליווי הרגשתי שאני עובר תהליך מרתק אמיץ וחדש שלא הכרתי לפני ושימש עבורי ככלי נפלא ומעמיק להתבוננות מחודשת ב'עצמי' ובחיים במובנים הכי בסיסיים של מי אני, מה אני, לאן אני הולך ואיך לעשות את זה.

בזכות השיקופים הפשוטים והמדויקים שיגאל שיקף מולי ברכות, אהבה ופשטות נשארתי חשוף בפני עצמי, הייתי חייב ללמוד ולהיות כנה ואמיתי ולעשות עבודה פנימית חזקה, להתמודד עם מה שעולה, לבחור להתפתח, להתבונן וליצור חדש. ללא ספק למדתי. אני חווה קצת יותר חופש בחיי מול הפחדים והדפוסים שמעכבים אותי, מכיר בהם, רואה אותם וזוכר לנשום לתוכם. 

חוויתי אותך כמלווה קשוב, רך, נעים, נוכח, מכוון ומפוקס. אתה אדם טוב לב שכל כולו בתוך הדבר אותו הוא מעביר באובייקטיביות ופשטות. אהבתי והערכתי את הסבלנות האינסופית, את הלב הרחב שמורגש ופועם באהבה, את האנרגיה שלך ואת הניצוץ בעיניים. הרגשתי שבאמת אכפת לך.

הייתי מסכם את התהליך כחוויה מצוינת ומצמיחה שעשתה לי רק טוב והזכירה שהמסע גם יכול להיות מלא ברוך ואהבה אם רק מסתכלים לרגע פנימה בשקט ומוכנים להתמסר ולהתפתח. 
תודה על הכל
רועי
הגעתי אליך במצב מאוד קשה ונסער בעיקר הייתי במצב של לחץ חוסר יכולת להירגע, בנוסף על כך לא כל כך ידעתי לאן מועדות פניי ואיך אני ממשיך ומתקדם לעבר התקופה החדשה בחיי.
מהמפגש הראשון יצאתי בתחושת רוגע חזקה שלא חוויתי כמותה מאז חזרתי לארץ, אתה עזרת לי להתמודד עם הלחץ ובעיקר להתמודד עם עצמי ולא לפחד מהמחשבות גם כאשר לעיתים הן עוצמתיות ומפחידות.

היום כ-3 חודשים לאחר פגישתנו הראשונה אני מרגיש מצוין ובמקום מאוד שלם ובטוח עם עצמי ועם התקופה החדשה בה אני נמצא. תודה רבה רבה לך ואני מקווה שתמשיך בעשייה שלך ותוכל לעזור לעוד הרבה אנשים למצוא את הדרך הנכונה לחיים שלווים ורגועים 🙂

יאיר
החוויה מהאימון שלי היתה מדהימה!  הכימיה שנוצרה בנינו, כבר מהמפגש הראשון הייתה כייפית ומשחררת, קיבלתי ממך תחושה של פתיחות וידיעה שיש לי תמיד אל מי לפנות.  אתה אדם גדול עם לב ענק! אכפתי ואינטיליגנטי שקיבל אותי באובייקטיביות מוחלטת, בפשטות ובהקשבה מלאה. 

התהליך גרם לי להפתח אל עצמי, לקבל את עצמי, לימדת אותי שהחיים הם לא שחור או לבן וכל פעם מחדש הצלחת להראות לי שיש עוד צדדים חוץ ממה שאני רואה. התחלתי להקשיב לעצמי, לגוף שלי, לנשימות שלי, שמתי לב איך הסביבה שלי משתנה יחד עם התגובות שלי ולמדתי לשלוט בהן עד כמה שאני יכולה. מקבלת את הרגשות שלי ונושמת לתוכם, לא מתעלמת מהן, או מנסה לכנות אותם בשמות אחרים,  מקבלת כל רגש כמו שהוא ומכילה אותו. 

העתיד שלי כבר לא נראה כל כך מבולבל, 
וגם החוסר ודאות לא מפחיד אותי יותר.
זכיתי להכיר אדם כמוך ושעוד תאמן אותי. 
תודה ענקית וים של אהבה!
שירן

המלצות - סדנת "המסע ממשיך"

כמו שיש מרכזים לייעוץ תעסוקתי שממליצים לך ללכת אליו אחרי הצבא - ככה צריך שיכוונו אליכם אחרי הטיול! הסדנה עושה סקירה על כל מי שאתה – חשקים, שאיפות, יכולות וכו' בתוך מסגרת לבבית ואינטימית עם מנחים בעלי לב ענק! הסדנה עוזרת לך לעשות סדר בבלאגן ולפתוח את הראש לנושאים שונים. העתיד (הקרוב לפחות) – כבר לא כזה מפחיד!!
חווי
סדנה מעולה שפגשה אותי בדיוק ברגע הנכון. שילוב מעולה של "רוח" עם פרקטיות, מקצועית מאד ומומלצת לכל מי שחווה את הצורך במציאת כיוון לאחר החזרה לארץ ורוצה לתרגם את חוויות המסע אל תוך הבחירות המקצועיות שלו
גליה
רוצה מאוד להמליץ על סדנת 'המסע ממשיך' של נחיתה רכה.  בתוך המצב המעט הזוי של חזרה לארץ מטיול ארוך שמכיל קצת בלבול, קצת פחד, קצת לחץ מהחברה ומההורים ויותר מהכל קיים בו קושי למצוא את הקול הפנימי, זה שהוא שלי ואותנטי ואומר מה אני באמת רוצה לעשות, כיף לפגוש מידי שבוע קבוצה של אנשים שמתמודדים עם אתגרים דומים. הכוח של הקבוצה וההנחייה המדויקת של יגאל ואפרת בתהליך עזרו לי למצוא שקט בתוך הרעש, ולאפשר את הצעד הבא. הצעד שאני בוחרת לעשות עכשיו. תודה רבה על החוויה המעצימה הזו.
הילה
לא סתם יועצים ומלווים – מנחים מקסימים שאכפת להם שהנחיתה שלכם תהיה רכה, והכאפה לא כ"כ כואבת. מומלץ לאנשים שהיה להם מדהים בטיול ורוצים שהקסם הזה יישאר גם בארץ. תודה על הכל!"
ל.נ
אני ממליץ לכל אחד לעשות את הסדנה הזאת, אפילו אם אתם מרגישים טוב במקום שלכם. הסדנה תתן לכם הבנה, למידה עצמית וכיוונים לחיים
יעקב
לפני כשנה חזרתי מטיול ארוך והשתתפתי בסדנת "המסע ממשיך". הסדנה פתחה לי את הראש לחשוב קצת אחרת ונתנה לי הרבה רעיונות והשראה. להשתתפות שלי בסדנה יש חלק משמעותי בצעדים שלקחתי מאז בעולם העסקים ובעולם הטיפול. יגאל ואפרת הנחו את הסדנה בכשרון רב והאווירה הייתה מאד נעימה ומשתפת. חשוב לי לציין את התמיכה והאופטימיות של הקבוצה, ופתיחות המחשבה שלה. אלו דברים שיכולים לסייע לכל אחד ואחת, בייחוד אם הסביבה הטבעית "מורידה" אתכם ואומרת לכם מה "נכון" לעשות. תגיעו בראש פתוח, תחקרו ומאוד חשוב שתמשיכו לבדוק ולחקור גם אחרי שתסיימו את הסדנה. תודה רבה נחיתה רכה
מאיר
הסדנה הייתה בשבילי מקום לפתיחות והקשבה, מפגשים מונחים של אנשים יפים שמנסים לגלות את מקומם בעולם תוך התייחסות לעצמם האמיתיים
עומר "בוקסי"
הסדנה הייתה מאד משמעותית ומרחיבה את התודעה ואת הלב לגבי איך אפשר להביא את מי שאני ואת האיכויות שקיימות בי לחיים שלי בהווה. יגאל ואפרת הם אנשים מיוחדים ואפשר ללמוד מהם המון
משתתף בעילום שם

דברו איתי

יגאל טרטקובסקי – בן 36, מקים פרויקט נחיתה רכה, מטפל בשיטת סאטיה,  ממקימי הפרויקטים "סייף-זון" במידברן ו"חוף מבטחים" אשר יוצרים מרחבים בטוחים במסיבות טבע ופסטיבלים. מנחה הכשרות לליווי במצבי קיצון נפשיים (עזרה ראשונה נפשית). בעברו מתכנת מחשבים ומוביל פרויקטים בהייטק.

הקים את נחיתה רכה בשנת 2013 מתוך רצון לסייע לעשרות אלפי הצעירים החוזרים לארץ מדי שנה בצומת הדרכים הכל כך חשובה הזאת בדרכם אל החיים שברצונם לחיות.
פועל מתוך אמונה שהכל אפשרי ושכל אדם יכול למצוא את דרכו לחיות את חייו על פי מצפן ליבו ובהרמוניה עם החברה שסביבו.

יגאל - 050-828-1347​